kilka słów o nas

Baltic Engineering

prezentacja firmy

BALTIC ENGINEERING od roku 1992 wykonuje remonty jednostek pływających zarówno dla armatorów krajowych, jak i zagranicznych. Usługi świadczy na statkach podczas ich postojów w portach i stoczniach krajowych, jak również poza granicami kraju oraz podczas podróży morskich. BALTIC ENGINEERING remontuje praktycznie wszystkie mechanizmy okrętowe, a w oparciu o własne zaplecze lądowe remontuje na warsztacie urządzenia okrętowe możliwe do zdemontowania ze statków, tj. pompy, kompresory, turbodoładowarki i średniogabarytowe silniki spalinowe.

o-firmie
historia-przedsiebiorstwa

Historia przedsiębiorstwa

BALTIC ENGINEERING Sp. z o.o. Sp. K. swoją działalność usługową rozpoczęło w październiku 1992 roku. W pierwszej fazie rozwoju Spółki wykonywane były regeneracje części maszyn i urządzeń przy pomocy środków chemoutwardzalnych Chester Molecular. Wymogiem chwili było szybkie uzupełnienie gamy stosowanych technologii o metody spawalnicze wykonywane na bazie sprzętu i produktów firmy Castolin - co znacznie rozszerzyło zakres oferowanych usług.

Cele przedsiębiorstwa

  • Badanie oraz podnoszenie jakości świadczonych usług i redukowanie liczby reklamacji
  • Optymalizacja, a nie maksymalizacja zysku
  • Nieustanny rozwój firmy i umocnienie pozycji na rynku w naszym regionie wśród podmiotów świadczących usługi zarówno w zakresie remontów, jak również regeneracji
  • Wysoka produktywność tak pracowników, materiałów, urządzeń jak i energii, surowców czy funduszy
  • Sprawność działania polegająca na terminowym i odpowiednim jakościowo rozpoznaniu i zaspokojeniu potrzeb każdego klienta
cele-przedsiebiorstwa
polityka-jakosci

Polityka jakości

Zarząd Baltic Engineering będzie dążył w swoich działaniach do pełnego usatysfakcjonowania swoich klientów poprzez zapewnienie najwyższej jakości wykonywanych usług spełniających ich potrzeby i oczekiwania. Osiągnięcie najwyższego poziomu jakości wykonywanych usług w zakresie remontów i regeneracji należy do najistotniejszych zadań każdego pracownika naszego przedsiębiorstwa.