Serwis lądowy

 Serwis lądowy powstał w wyniku dużego popytu na usługi remontowe wśród klientów spoza środowisk armatorskich. Pracownicy Baltic Engineering na początku remontowali poszczególne maszyny produkcyjne z linii technologicznych głównie po ich awarii.

 

Z biegiem czasu Klienci Baltic Engineering coraz bardziej rozszerzają zakres zlecanych prac. Wkrótce Baltic Engineering remontuje z dobrym skutkiem całe obiekty przemysłowe oraz linie technologiczne fabryk co powoduje że firma staje się coraz bardziej rozpoznawalna i identyfikowalna w regionie. Świadczony również całoroczny i całodobowy serwis na okoliczność awarii stanowi dowód pełnego zrozumienia i zaufania pomiędzy współpracującymi podmiotami.

 

Tego rodzaju usługi od kilku lat Baltic Engineering świadczy w fabrykach przemysłu przetwórstwa spożywczego, fabrykach papieru, fabrykach opakowań tekturowych i rozszerza się na inne branże. 

Taka forma działalności możliwa jest do zrealizowania o ile opiera się na mobilności, dyspozycyjności, terminowości i wysokiej jakości usług co dla fabryk o ruchu ciągłym jest niezwykle istotne, a co Baltic Engineering zapewnia niezawodnie.

W ofercie Baltic Engineering znajduje się również:

  • Pełna diagnostyka trakcyjnych silników wysokoprężnych w tym również na stanowisku obciążeniowym z hamulcem wodnym,
  • Remonty pomp wodnych , olejowych i paliwowych,
  • Naprawy kotłów, zbiorników ciśnieniowych i wymienników ciepła, produkcja nowych wężownic,
  • Posadowienia silników, maszyn i urządzeń na dwuskładnikowym kompozycie epoksydowym Chester EVY.
  • Wyważanie statyczne i dynamiczne elementów wirujących na własnych wyważarkach

Kontakt z nami

 

BALTIC ENGINEERING

80-046 Gdańsk

ul. Cienista 14

 

Tel.: +48 58 303 45 39

Tel.: +48 58 303 45 08

Fax: +48-58 322 50 10

 

 

 E-mail: firma@baltic.gda.pl

 www: baltic.gda.pl

BALTIC ENGINEERING  Sp. z o.o Sp.k., 80-046 Gdańsk ul. Cienista 14 Tel. +48 58 303 45 39, Tel. +48 58 303 45 08, Fax. +48 58 322 50 10, email: firma@baltic.gda.pl

pl en
MAPA STRONY